Caturtais raidejums par latgalīšu Millenium paaudzi diasporā

Caturtais raidejums par latgalīšu Millenium paaudzi diasporā

Roksta autors: Dautkom TV

Caturtais raidejums “Latgaliešu Millenium paaudze diasporā: kādai jābūt Latvijai un Latgalei, kurā atgriezties?” teikās ar Danutu, kas itūšaļt dzeivoj eksotiskajā Taivanā ar sovu jaunū saimi. Danuta īt nu Rēzeknis, sovys dzeivis laikā jei ir daudz ceļuojuse i dzeivuojuse dažaiduos pasauļa vaļstīs. Raidejums skar temu, kai ir veiduot saimi uorpus Latvejis, cik svareigi ir uorzemu latvīšim nūdūt nuokušajai paaudzei latviskū dzeivisziņu i tradicejis, kai ari par praktiskajom saimis veiduošonys i uzturiešonys pusem ite Latvejā i cytur pasaulī.

Ar sovu pīredzi dorbā ar reimigrantim doluos eksperti nu jaunuo, bet strauji augūšuo uzjāmuma “Your move”, kas savīnoj profesionaļus ar pasauļa pīredzi i uzjāmumus Latvejā, kas itū pīredzi prūt nūvērtēt, kai ari apkūpoj izzinis par dorba tiergu i īsakuortuošonu i dzeivi Latvejā, taidā veidā paleidzūt daudzim latvīšim izaškiert par atsagrīzšonu sātā.

Nūtikšonu kalendars

Dec
13
Cat
19:00 Gruomotys “Latgales pēdējie mohi... @ Reigā, Veru īlā 6
Gruomotys “Latgales pēdējie mohi... @ Reigā, Veru īlā 6
Dec 13 @ 19:00
Gruomotys "Latgales pēdējie mohikāņi" attaiseišona @  Reigā, Veru īlā 6 | Rīga | Latvija
Gruomota topuse vairuoku ekspediceju rezultatā, kuruos folkloriste i Zīdūņamuzeja pietneica Rūta Šmite kūpā ar antropologi i fotografi Elīnu Kursīti vuokušys cylvāku stuostus i īmyužynuojušys Latgolys mozcīmu īdzeivuotuojus fotografejuos. Gruomotu veidoj 52 stuosti, kurus papyldynoj vizuali boguoteigys[...]