Kū var skaiteit žurnala “A12” zīmys numerī

Kū var skaiteit žurnala “A12” zīmys numerī

Roksta autors: Ināra Volkova, žurnals “A12”

Ci vīgli atsagrīzt i dzeivuot Latvejā – itaids ir jaunuo žurnala “A12” numera vaicuojums.

Lūznavīte Maija Hartmane pīzeist, ka Latgolā saulis ir vaira, bet dzejneica Ingrīda Tārauda vys vēļ ir storp divejim pasaulim i pīzeist, ka sovu vītu Latvejā atrast ir gryuši. Ci ir varams saimnīkuot videi draudzeigi i izmontuot jaunuokuos tehnologejis, tū atkluoj uzjiemeigais Aldis Ločmelis. Fotografe Arita Strode-Kļaviņa stuosta par naparostajim latgalīšim, bet melomans Ivars Matisovs pīduovoj unikalu pietejumu par myusu dīnu muzykys dzeivi Latgolā. I vēļ izzynuosit, kai Suomejā audzej zīmeļbrīžus i kaskejus i parkū Peipusa azara staraveri audzej seipulus. Dūmojūt par svātku goldu, kulinarejis viesturis pietnīks profesors Rimvīds Laužiks atguodynoj par tradicejis nūtureibu cauri godu symtim. Dzili i patīsi par mums – jaunajā “A12” žurnala numerī.

Roksts sagataveits sadarbeibā ar portalu lakuga.lv ar Vaļsts regionaluos atteisteibys agenturys finansialu atbolstu nu Latvejis budžeta leidzekļu projektā “Robežlīnijas”.

Komentari

Atbiļdēt

Lai komentātu īsalūgojīs

Nūtikšonu kalendars

Dec
13
Cat
19:00 Gruomotys “Latgales pēdējie mohi... @ Reigā, Veru īlā 6
Gruomotys “Latgales pēdējie mohi... @ Reigā, Veru īlā 6
Dec 13 @ 19:00
Gruomotys "Latgales pēdējie mohikāņi" attaiseišona @  Reigā, Veru īlā 6 | Rīga | Latvija
Gruomota topuse vairuoku ekspediceju rezultatā, kuruos folkloriste i Zīdūņamuzeja pietneica Rūta Šmite kūpā ar antropologi i fotografi Elīnu Kursīti vuokušys cylvāku stuostus i īmyužynuojušys Latgolys mozcīmu īdzeivuotuojus fotografejuos. Gruomotu veidoj 52 stuosti, kurus papyldynoj vizuali boguoteigys[...]