Sāļie krekeri bez riekstiņiem

Lai vai kā, rakstīsim tādā veidā, lai saprot lielākā daļa iedzīvotāju.

Vispār, pēdējās dienās tiešām ir pārskriets reāls suņa maratons. Māju darbi iekavējušies, bet „kultūra jāglābj” un rīdzeniekiem Vasaras svētku sajūtas jādāvā! Ibio!

Tad, nu re – ar deju kolektīvu bijām vienā deju pasākumā, ar ļoti jaunu un nedzirdēt nosaukumu „Mugura lai nesaliecas”.

Jā, ja jau sāki lasīt šo te, tad fōnā jāklausās šis

Godīgi sakot, man nepatika. Patika vienīgi tas, ka brīvajos brīžos varēja pakoķetēt ar citām dejotājām J

Pasākums reāli „čiulyski” rīdzeniecisks. Šis bija tāds pasākums uz kuru tiešām negribējās ne braukt, ne iet. Jau sāksim ar to, ka šim pasākumam vajadzēja notikt Saldū! Bet, nē! Visam, protams, jānotiek Rīīīgā. Bezšaubīgi! A?! Reāli! Nav jau kam patikt. Visa sestdiena izčakarēta, tā deep in ass. Jābrauc uz Rīīīgu, jādejo visu dienu mēģinājumos, ģenerālmēģis, beigās dežūrsmaids un finālkoncerts. La,la,lā… Plus ne riktīgi ēdis, ne dzēris. Jo, kāpēc? Tu taču atbrauci dejot! Ūdeni? Nē, paldies, tak universālie kareivji, un ja kas, tad var atspēlēties uz krīzes.

Yes! Kur nu vēl labāku pasākumu, kur manu 100 latnieka pēdējo naudu un prēmijas tērēt/notriekt! Ja pasākums būtu garāks (te es jau domāju afterpārtiju ar Dj Winampu galvenajā lomā), tad ,tiešām, organizētāji varētu parūpēties par skaistu, plašu „Private room”. Jo, nu tāpat, visi viens uz otra klusībā vērās ar domu – „O! Šitam/šitai varētu blowjob/pussylicking uztaisīt.” Ko tur liegties – skaisti mums tie dejotāji. Re, kāds skaists komentārs sanāca!

Kopsummā ņemot, atkal nepamet sajūta : Pasākums, lai kāds varētu nopelnīt, spoži parādīta Rīīgas attieksme pret pārējiem. Jā, vispārīgi pārējiem. Ceļoja baumas, ka daži dejotāji savu naudiņu bija metuši kopējā katlā, lai būtu braucienam autobuss. Ā, starp citu, mums mūsu Djadze Saška arī neiedeva autobusu. Paspīdēja joks, ka visa nauda „Tjuļpaniem u pametņika Aļoši” aizgāja. Paldies „Austrai”, kura mūs uzņēma pabērna lomā J Nē, jel, piedodiet, bija vēl viens moments pēc skaistajiem dejotājiem – alus Ķīpsalā maksāja 0,65sant.

Lai vai kā, tās 1,5 h tika godam novibrētas dejās, iekš smakām, un par to milzīgs gandarījums. Gandarījums, ka tāāāāds pasākums ir izturēts. Jo bij piemeties reālais besis, un viņš man uzsauca – Hei! Palaiž garām! – Un tā sasodīti, eleganti jaukā dziesma nepameta arī dejojot kādu deju ar nosaukumu „Ai, zaļā (i) birztaliņa”. Feini, ne! Deja sākās ar vārdiem – Aiz zaļā (i) birztaliņa …. random mix … Hei palaiž garām!. [links]

Jā, satiku paziņas un tā…. Ai, kā patīk tas teiciens. „Ai, nu tā…” WTF?

Vispār, sāku štukot, ka dažiem labiem vēl nekādas krīzes nav, vai ari ja runā par to… man tā smieklīgi paliek. Strādājot Latgolys Radejā, domāju viedas domas, tajos, nu var nosaukt -treknajos gados. Visiem tā dzīve bija kā reāls sapnis Canabis laukā…. Tā domāju – nu..nu..nu, kur ta te tā pēkšņi viss saziedējis rōzā krāsā, vieni draugi tik pelna tik pelna! Uzzinājuši, cik pelnu radio – Oi, nāc pie mums /tur-un tur/.. būs viss bļin okejušķi…, jā, bet sanāca – redziet paši kā.

Un darbā drusku aizēd, kad sākas „gudrās apspriešanas tēmas” , es nodomāju, ka tomēr latviešiem trūkst objektīvas paškritikas. – Valsts tāda, un tāda..politiķi tādi, un tādi… Kalvītis – cūūūka!

Paši jau vien vēlējām. Vēlējām tos, kas bij smukāk photožopā apstrādāts un ko redzējām vairākkārt Tv ekrānos. Vot i lyudzu! Manas kolēģes vēl tagad saņem lielāku algu, kā es tajos „treknejos gados”. Nu , protams, tad entuziasms spēlēja lielāku lomu ;)

No bērnības atceros tādu veču sarunu :

–         Vot, Juoņs izalaids…nikuo nagryb dareit! Slynks, kai maita!

–         Tok, lai īt iz deputatim!

–         Nui, tī jam vīta!

Jā, nu tā es esmu dzīvojis- īsti nesaspringstot par lietām. Piemēram – Auto man nav, par ko daži šokējas. Bet es neuzskatu to par vajadzīgu. Protams, tas jau feini, bet mūsu ceļu dienesti sadarbojas ar auto servisu. Lūk, iepriekšminētajā pasākumā viens zēns pateica – Es tevi redzu sarkanā Ņivā! – Glauni! Kā sovhoza direktoru! :D

Take it easy!

Īsāk – sekojiet sev līdzi vārdos, darbos, domās, kosmētikas ziņā (lai arī būtu skaisti dejotāji)!

Un vēlreiz citēšu slavena gastroenterologa teikto – Izvairieties no garlaicīgiem cilvēkiem!

Šis skaistajam dzimumam – DD klips