Šovā “Īstās latvju saimnieces” pīsadaleis ari Ilze Stabulniece

Šovā “Īstās latvju saimnieces” pīsadaleis ari Ilze Stabulniece

Nu 1. februara trešdīnēs 19.30 LTV1 tiks ruodeita šova “Īstās latvju saimnieces” 3. sezona, kurymā par golvonū bolvu sasaceņss septenis eistys saimineicys nu vysys Latvejis. Jūs vydā itūreiz vīna latgalīte – Ilze Stabulniece nu Kruoslovys nūvoda.

Ilze Stabulniece ir Kruoslovys nūvoda Kaplavys pogosta “Klajumu” saimineica. Ilze saimnīkoj gondreiž symtgadeigā saimisteibā, kas atsarūn pi poša rūbeža ar Boltkrīveju. Juos sirdslīta i ari kasdīnys nūsadorbuošona ir zyrgi. Par tim Ilze zyna piļneigi vysu. Saimisteibā var izbraukt i ar rogovom, i rotim. Ilze ir izslavāta ari ar sovu izcylū gataveišonys muokslu.

Raidejumam par gūdu Ilze speciali darynuoja sovu tautys tārpu, i tū jei muok nest gūdam. Ilzei cīši tyvs ir vyss latviskais. Jei poša soka, ka gadīnī, ka sātai nivīna sīna nav nu kūka, tod ruodīs, ka tei nav eista sāta.

Šova “Īstās latvju saimnieces” pyrmajā sezonā Latgolu puorstuovēja Sarmeite Stepiņa nu Rēzeknis nūvoda, nu ūtrajā – Vija Kudiņa nu Aglyunys i Aina Barsukova nu Kuorsovys nūvoda.

Publicitatis karteņa

Print Friendly, PDF & Email

Nūtikšonu kalendars

May
17
Ūtr
15:00 Maja dzīduojumi pi krysta @ Ūzulainis krysts
Maja dzīduojumi pi krysta @ Ūzulainis krysts
May 17 @ 15:00 – 16:00
Maja dzīduojumi Dīvmuotis gūdam kūpā ar Ūzulainis Tautys noma folklorys kūpu “Zeiļa”.
16:00 Maja dzīduojumi pi krysta @ Pleikšņu krysts
Maja dzīduojumi pi krysta @ Pleikšņu krysts
May 17 @ 16:00 – 17:00
Maja dzīduojumi Dīvmuotis gūdam kūpā ar Ūzulainis Tautys noma folklorys kūpu “Zeiļa”.
May
18
Tre
15:00 Lienītis Slišānis izstuodis “Uzd... @ Latvejis Nacionaluo teatra Jaunuo zale
Lienītis Slišānis izstuodis “Uzd... @ Latvejis Nacionaluo teatra Jaunuo zale
May 18 @ 15:00 – 16:30
Nu 10. maja Latvejis Nacionaluo teatra Jaunajā zalē apsaverama Lienītis Slišānis izstuode “Uzdevums”. Izstuodi īspiejams apmeklēt stuņdi pyrma izruožu suokuma i izruožu laikā. Lienīte Slišāne ir gaismu muokslineica i 2020. goda beiguos sajēme “Spēlmaņu nakts”[...]