Jem daleibu naformaluos apvuiceibuos „Latgolys bārni II”

Jem daleibu naformaluos apvuiceibuos „Latgolys bārni II”

Bīdreiba „Latgolys Studentu centrs” aicynoj jaunīšus iz naformalom apvuiceibom „Latgolys bārni II” par uzņiemiejdarbeibu  nu 12.augutsa leidz 16. augustam Drycanu vydškolā. Ka esi 18-23 godus jauns i gribi 5 dīnys aktivi i lītdereigi pavadeit laiku ar cytim jaunīšim, īgyustūt jaunu i naradzātu saskarsmi ar i par uzņiemiejim, tod  dareisim tū kūpā.

„Latgolys bārni” ir naformaluos apvuiceibys, kas aisasuoka 2011. godā Drycanūs. Tymā godā uzsvors tyka lykts iz latgalīšu kulturu: muzyku, literaturu, teatri. Šūgod „Latgolys bārni” byus par uzņiemiejdarbeibu Latgolā. Itymuos dīnuos dalinīki tiksīs ar vīslektorim, kuri tīšā voi natīšā veidā ir saisteiti ar uzniemiejdarbeibu Latgolā. Itūgod temats ir izavālāts taids, jū jaunīši na vīn izavielej laseit zemneicys Īrejā, bet i nasaradz nikaidys uzniemiejdarbeibys īspiejis i izaugsmi Latgolā. A itai nav i tys tiks pīruodeits nu cylvāku pīredzis, kas ar tū  ir tykuši golā i veiksmeigi.  Nūdarbeibys vadeit tiks pīaicynuoti gon pavysam jauni, gon pīredziejuši uzniemieji, gon tī, kas paliedz uzsuokt jaunu uznāmumu. Dasacejuma anketu nūsyuti inguuna.semule@inbox.lv ci oskars.orlovs@gmail.com.

Ar dīnys paradu var īsapazeit ite.

Latgolys barni plakats

Ziņu sagataveja: LaKuGa piec organizatoru informacejis

Print Friendly, PDF & Email

Nūtikšonu kalendars

Sep
26
Ūtr
15:00 “Loesje” rodūšuos plakatu tekstu... @ Rēzeknis Centraluo biblioteka
“Loesje” rodūšuos plakatu tekstu... @ Rēzeknis Centraluo biblioteka
Sep 26 @ 15:00 – 18:00
Eiropys Volūdu dīnā, 26. septembrī, latgalīšu kulturys kusteiba “Volūda” i organizaceja “Loesje Latvija” aicynoj iz rodūšū plakatu tekstu raksteišonu, kas pyrmū reizi storptautyskuos “Loesje” kusteibys viesturē byus latgaliski.   Rodūšuos raksteišonys darbnieca, kurā taps iz[...]