Caturtais raidejums par latgalīšu Millenium paaudzi diasporā

Caturtais raidejums par latgalīšu Millenium paaudzi diasporā

Roksta autors: Dautkom TV

Caturtais raidejums “Latgaliešu Millenium paaudze diasporā: kādai jābūt Latvijai un Latgalei, kurā atgriezties?” teikās ar Danutu, kas itūšaļt dzeivoj eksotiskajā Taivanā ar sovu jaunū saimi. Danuta īt nu Rēzeknis, sovys dzeivis laikā jei ir daudz ceļuojuse i dzeivuojuse dažaiduos pasauļa vaļstīs. Raidejums skar temu, kai ir veiduot saimi uorpus Latvejis, cik svareigi ir uorzemu latvīšim nūdūt nuokušajai paaudzei latviskū dzeivisziņu i tradicejis, kai ari par praktiskajom saimis veiduošonys i uzturiešonys pusem ite Latvejā i cytur pasaulī.

Ar sovu pīredzi dorbā ar reimigrantim doluos eksperti nu jaunuo, bet strauji augūšuo uzjāmuma “Your move”, kas savīnoj profesionaļus ar pasauļa pīredzi i uzjāmumus Latvejā, kas itū pīredzi prūt nūvērtēt, kai ari apkūpoj izzinis par dorba tiergu i īsakuortuošonu i dzeivi Latvejā, taidā veidā paleidzūt daudzim latvīšim izaškiert par atsagrīzšonu sātā.

Print Friendly, PDF & Email

Kalenders

Jul
18
Cat
14:00 Bolvu nūvoda svātki @ Bolvi
Bolvu nūvoda svātki @ Bolvi
Jul 18 @ 14:00 – Jul 20 @ 23:45
Bolvu nūvoda svātki @ Bolvi
16:00 Storptautyskuos rezidencis nūslā... @ Rotko muzejs
Storptautyskuos rezidencis nūslā... @ Rotko muzejs
Jul 18 @ 16:00 – 17:30
18. julī 16.00 stuņdēs Rotko muzeja konferenču zālē nūtiks storptautyskuos rezidencis nūslāguma izstuodis atkluošona.   Nedelis garumā, nu 12. da 19. juļa Eiropys Savīneibys finansātuo projekta “Eiropas kultūra: Visi dažādi – visi vienlīdzīgi” laikā Rotko[...]