Kū var skaiteit žurnala “A12” zīmys numerī

Kū var skaiteit žurnala “A12” zīmys numerī

Roksta autors: Ināra Volkova, žurnals “A12”

Ci vīgli atsagrīzt i dzeivuot Latvejā – itaids ir jaunuo žurnala “A12” numera vaicuojums.

Lūznavīte Maija Hartmane pīzeist, ka Latgolā saulis ir vaira, bet dzejneica Ingrīda Tārauda vys vēļ ir storp divejim pasaulim i pīzeist, ka sovu vītu Latvejā atrast ir gryuši. Ci ir varams saimnīkuot videi draudzeigi i izmontuot jaunuokuos tehnologejis, tū atkluoj uzjiemeigais Aldis Ločmelis. Fotografe Arita Strode-Kļaviņa stuosta par naparostajim latgalīšim, bet melomans Ivars Matisovs pīduovoj unikalu pietejumu par myusu dīnu muzykys dzeivi Latgolā. I vēļ izzynuosit, kai Suomejā audzej zīmeļbrīžus i kaskejus i parkū Peipusa azara staraveri audzej seipulus. Dūmojūt par svātku goldu, kulinarejis viesturis pietnīks profesors Rimvīds Laužiks atguodynoj par tradicejis nūtureibu cauri godu symtim. Dzili i patīsi par mums – jaunajā “A12” žurnala numerī.

Roksts sagataveits sadarbeibā ar portalu lakuga.lv ar Vaļsts regionaluos atteisteibys agenturys finansialu atbolstu nu Latvejis budžeta leidzekļu projektā “Robežlīnijas”.

Print Friendly, PDF & Email

Nūtikšonu kalendars

Sep
26
Ūtr
15:00 “Loesje” rodūšuos plakatu tekstu... @ Rēzeknis Centraluo biblioteka
“Loesje” rodūšuos plakatu tekstu... @ Rēzeknis Centraluo biblioteka
Sep 26 @ 15:00 – 18:00
Eiropys Volūdu dīnā, 26. septembrī, latgalīšu kulturys kusteiba “Volūda” i organizaceja “Loesje Latvija” aicynoj iz rodūšū plakatu tekstu raksteišonu, kas pyrmū reizi storptautyskuos “Loesje” kusteibys viesturē byus latgaliski.   Rodūšuos raksteišonys darbnieca, kurā taps iz[...]