Kopusvātki Latgolā

Kopusvātki Latgolā

Rokstu sagataveja: portals lakuga.lv

Kai kopu kūpšonys, tai kopusvātku reikuošonys tradiceja rūnās Vydzemē hernhutīšu īspaidā, 19. g. s. (pyrmuos rakstiskuos līceibys ir par kopusvātkim 1831. g. Krymuldā) tys ir viņ atsevišku Vydzemis draudžu īrodums. Latgolā tys nu Vydzemis suoc īsavīst tik 20. g. s. 20. godūs, Ulmaņa autoritaruos vaļdeišonys suokuos tei pat teik uzspīsta Latgolai kai obligata. (Piec “Latgolys lingvoteritorialuo vuordineica”, 2012.)

Ite apkūpuota informaceja par kopusvātku laikim nu katolis.lv i draudžu, pošvaļdeibu sātyslopu (par dažom draudzem nav informacejis):

AGLYUNA

Aglyunys kopūs, 4. augustā 14.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 4. augustā 12.00)

Azara Ukinu kopūs, 13. julī 13.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 15. julī 12.00)

Borekstu kopūs, 22. junī 14.30 (sv. mise Aglyunys bazilikā 25. junī 12.00)

Gūteņu kopūs, 1. junī 15.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 3. junī 12.00)

Leitānu kopūs, 1. junī 14.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 3. junī 12.00)

Valaiņu kopūs, 16. junī 15.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 17. junī 12.00)

AUDRINI

Audriņu kopūs, 13. junī, 12.00

Drebu kopūs, 20. julī, 12.30

Fiļkinys kopūs, 15. junī, 7.00

Hvorobinys kopūs, 16. junī, 8.00

Kuciņu kopūs, 27. julī, 15.00

Mežāru kopūs, 15. junī, 14.00

Pūderovys kopūs, 14./15. junī, 7.00

Skredeļu kopūs, 3. augustā, 14.00

Staudžu kopūs, 8. junī, 14.00

Strankaļu kopūs, 27. julī, 14.00

Vabaļu kopūs, 20. junī, 14.00

Vusaru kopūs, 20. julī, 14.00

BAĻBINOVA (Indra)

Indrys kopūs, 15. junī, 12.00. (sv. mise bazneicā 11.00)

Janeļovys kopūs, 1. junī, 13.00

Kelovys kopūs, 1. junī, 12.00

Maksimovys kopūs, beja 26. majā

Peļšu kopūs, 8. junī, 12.00

Petrovščinys kopūs, 20. julī, 13.00

Rusakovys kopūs, 8. junī, 13.00

Saveiku kopūs, 6. julī, 13.00

Šņokovys kopūs, 20. julī, 14:30

Vaicuļovys kopūs, 6. julī, 12.00

BAĻTINOVA

Buku-Zeļču kopūs, 29. junī, 13.00

Bieleņu kopūs, 8. junī, 15:00

Brieksīnis kopūs, 15. junī, 15.00

Dansku kopūs, beja 25. majā

Dukuļovys kopūs, 27. julī, 15.00

Merkuzīnis kopūs, 1. junī, 15.00

Gubys kopūs, beja 25. majā

Ostraleiduma kopūs, 8. junī, 13.00

Slobodys kopūs, 22. junī, 15.00

Vylkovys kopūs, 29. junī, 15.00

BIERZGALE (Aglyunys nūv.)

Bierzgalis kopūs, 21. julī, 13.00. (sv. mise Bierzgalis bazneicā 12.00)

Dunsku kopūs, 6. julī, 14.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 8. julī 12.00)

Gutys kopūs, 15. junī, 14.00 (sv. mise Bierzgalis bazneicā 16. junī 9.00)

Madalānu kopūs, 7. julī, 14:00 (sv. mise Bierzgalis bazneicā 9.00)

Makušu kopūs, 22. junī, 13.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 25. junī 12.00)

Pansionata “Krastiņi” kopūs 15. junī, 15.00 (sv. mise Bierzgalis bazneicā 16. junī 9.00)

Silišku kopūs, 6. julī, 14.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 8. julī 12.00)

BIERŽGAĻS (Rēzeknis nūv.)

Bieržgaļa kopūs, 10. augustā, 13.00. (sv. mise Bieržgaļa bazneicā 12.00)

Grebiežu kopūs, 27. julī, 16.00

Lītaunīku kopūs, 27. julī, 15.00

Viecinānu kopūs, 1. junī, 15.00

BIERŽI, AUGUSTOVA, KRYŠĀNI, RUGUOJI

Auškys kopūs, 15. junī, 12.30

Bieržu kopūs, 6. julī, 13.00

Bolupis, kopūs, 17. augustā, 14.00

Capurnīku kopūs, 22. junī, 15.30

Cyukusolys kopūs, 20. julī, 12.00

Čušļu kopūs, 22. junī, 12.00

Dekšņu kopūs, 29. junī, 16.00

Dubļukolna kopūs, 29. junī, 12.00

Golvoru kopūs, 1. junī, 12.00

Gruzeišu kopūs, 17. augustā, 13.00

Līparu kopūs, 20. julī, 16.30

Leidumnīku kopūs, 1. junī, 13.30

Kaupiņu kopūs, 13. julī, 13.30

Kraukļovys kopūs, 15. junī, 11.30

Keiseļovys kopūs, 13. julī, 15.00

Mastareigys kopūs, 6. julī, 15.00

Putrānu kopūs, 27. julī, 14.00

Reibānu kopūs, 27. julī, 14.00

Saksmalis kopūs, 8. junī, 15.00

Silinīku kopūs, 29. junī, 12.00

Slaveitu kopūs, 27. julī, 12.00

Stāmeru kopūs, 1. junī, 15.30

Sudarbis kopūs, 15. junī, 14.00

Upatnīku kopūs, 17. augustā, 11.30

Vuornīnis kopūs, 22. junī, 14.00

Vylkovys kopūs, 8. junī, 11.30

BYKOVA, STRŪŽĀNI 

Gaigalovys kopūs, 27. julī, 15.00  (sv. mise Bykovys bazneicā 12.00)

Īdenis kopūs, 3. augustā, 13.00 

Pyntānu kopūs, 15. junī, 15.00

Svieteņu kopūs, 20. julī, 15.00

BOLVI, SPROGI

Bolvu Rozu kopūs, 6. julī, 15.00

Čāgu kopūs, 8. junī, 16.00

Dampadruvys kopūs, 23. junī, 15.00

Derdziņu kopūs, 22. junī, 16.30

Dūrupis kopūs, 27. julī, 16.00

Egļukolna kopūs, 10. augustā, 16.00

Kačupis kopūs, 23. junī, 16.00

Lācupis kopūs, 13. julī, 15.00

Mežarejis kopūs, 29. junī, 15.00

Mīzuoju kopūs, 8. junī, 15.00

Naudyskolna kopūs, 20. julī, 16.00

Pansionata kopūs, 3. augustā, 15.00

Pārkiuņu kopūs, 10. augustā, 15.00

Piļskolna kopūs, 20. julī, 15.00

Prīdainis kopūs, 13. julī, 16.30

Romūkstu kopūs, 11. augustā, 15.00

Salmaņu kopūs, 27. julī, 15.00

Sebežu kopūs, 11. augustā, 14.00

Sylacīma-Kurnys kopūs, 3. augustā, 16.00

Tutynovys kopūs, 22. junī, 15.00

Začu kopūs, 6. julī, 12.00

BORKOVA

Borkovys kopūs, 3. augustā, 11.00 (sv. mise bazneicā i kopusvātki)

Cauņu kopūs, 6. julī, 12.00

Krīvbierzis kopūs, 20. julī, 12.00 (sv. mise kapleicā i kopusvātki)

Muižys kopūs, 3. augustā, 15.00

Trizeļnīku kopūs, 27. julī, 12.00

Vacumnīku kopūs, 27. julī, 13.00

BOROVKA

Borovkys kopūs, 21. julī, 15.00

Kaplovys kopūs, 13. julī, 13.00

Muļķu kopūs, 20. julī, 13.00

Užinkolna kopūs, 6. julī, 14.30

CYSKODS, KAŅTINĪKI, SAKSTAGOLS

Bancuļu kopūs, 22. junī, 14.00

Beloglazu kopūs, beja 25. majā

Cyskoda kopūs, 30. junī, 11.30

Kaņtinīku kopūs, 6. julī, 14.00

Kolna Slobodys kopūs, 1. junī, 14.00

Kašu kopūs, 8. junī, 15.00

Kukuču kopūs, 1. junī, 15.00

Mīzānu kopūs, 8. junī, 14.00

Pauru kopūs, 22. junī, 15.00

Pedeļu jaunajūs kopūs, 6. julī, 16.00

Pedeļu kopūs, 6. julī, 15.00

Peikstuļu kopūs, beja 25. majā

Subinaitis kopūs, 29. junī, 15.00

Vuorkaļu kopūs, 29. junī, 14.00

DAGDA, BERESNE, BUKMUIŽA (Ezernīki), ONDRUPINE

Andeņu kopūs, 1. junī, 15.30

Andzeļu kopūs, 6. julī, 14.00

Andžānu kopūs, 1. junī, 15.00 (ar sv. misi)

Boltys kopūs, 6. julī, 14.00

Dagdys piļsātys jaunajūs kopūs, beja 25. majā

Dagdys piļsātys vacajūs kopūs, 20. julī, 14.00

Dubuļu kopūs, 6. julī, 11.00

Eisaku kopūs, 15. junī, 14.00

Ezernīku kopūs, 4. augustā, 12.00

Janovcu kopūs, 1. junī, 14.00

Jaunokrys kopūs, 13. julī, 13.00

Krivinišku kopūs, 20. julī, 15.30

Kuprišu kopūs, 13. julī, 15.00

Leimaņu kopūs, 29. junī, 15:00

Locglovys kopūs, beja 26. majā

Moroziku kopūs, 15. junī, 15.30

Muranišku kopūs, 6. julī, 15.30

Nazaru kopūs, 27. julī, 14.00

Ondrupinis kopūs, 28. junī, 14.30

Perveļovys kopūs, 6. julī, 15.00

Piertnīku kopūs, 30. junī, 12.00

Prikņu kopūs, 1. junī, 13.00

Punduru kopūs, 8. junī, 13.00 (ar sv. misi)

Rukmaņu kopūs, 20. julī, 13.00

Ruskuļovys kopūs, 1. junī, 11.00

Sabaļu kopūs, 22. junī, 15.30

Sivergola kopūs, 15. junī, 15.30

Šylovys kopūs, 15. junī, 13.00

Valahu kopūs, 15. junī, 12.00

Vyraudys kopūs, 13. julī, 11.00

Zastenku kopūs, 20. julī, 12.00

Zelenpolis kopūs, 10. augustā, 12.00

Zeļļu kopūs, 22. junī, 14.00

Žogotovys kopūs, 8. junī, 11.00

DAUGOVPIĻS

Katuoļu kopūs, 28. julī, 15.00

Komunalajūs kopūs, beja 26. majā  

Poguļankys kopūs, 31. augustā, 12.00 

DRYCĀNI, PIĻCINE

Drebejis kopūs, 20. julī, 12.30 (sv. mise Piļcinis bazneicā 11.00)

Drycānu kopūs, 4. augustā, 12.00 (sv. mise Drycānu bazneicā 5. augsutā 16.30)

Dzeņagola kopūs, 6. julī, 12.00 (sv. mise 11.00)

Lempu kopūs, 6. julī, 13.00 (sv. mise Drycānu bazneicā 8. julī 16.30)

Myura kopūs, 13. julī, 13.30 (sv. mise Drycānu bazneicā 15. julī, 11.00)

Saukavīšu kopūs, 3. augustā, 12.00 (sv. mise Drycānu bazneicā 11.00)

Taunogys kopūs, 13. julī 12.30 (sv. mise Drycānu bazneicā 13. julī 11.00)

Rubuļu kopūs, 12. julī, 10.00. (sv. mise kapleicā)

DUKSTIGOLS

Baļteņu kopūs, 21. julī, 14.30 (sv. mise Dukstigola bazneicā 13.00)

Dukstigola kopūs, 7. julī, 14.30 (sv. mise Dukstigola bazneicā 13.00)

Mytru kopūs, 10. augustā, 13.00 (sv. mise Dukstigola bazneicā 11.00)

Mozūs Bareisu kopūs, 20. julī, 12.00

Puncuļu kopūs, 23. junī, 14.30 (sv. mise Dukstigola bazneicā 13.00)

EVERSMUIŽA (Cybla), PUŠMUCOVA, AIZPŪRE

Aizpūris kopūs, 27. julī, 12.00 (sv. mise bazneicā, piec tam iz kopim)

Cyblys kopūs, 20. julī, 12.00 (ar sv. misi)

Kurjanovys kopūs, 6. julī, 12.00

Lītaunīku kopūs, 27. julī, 15.00

Pušmucovys kopūs, 27. julī, 12.00 (sv. mise bazneicā, piec tam iz kopim)

Vjarumu kopūs, 8. junī, 12.00

GREIŠKĀNI

Čapkovys kopūs, 22. junī, 14.00

Dreizu kopūs, 6. julī, 14.00

Greiškānu kopūs, 20. julī, 14.00

Staroščiku kopūs, 8. junī, 12.00

Tuču kopūs, 1. junī, 14.00

FEIMANI

Antanišku kopūs, 13. julī, 15.00

Sylajuoņu kopūs, 3. augustā, 13.00

Feimaņu kopūs, 17. augustā, 14.00 (sv. mise Feimaņu baznīcā 13.00)

IĻŽUKOLNS

Gailumu kopūs, 13. julī, 13.00

Sološnīku kopūs, 22. junī, 12.30

Stoguoršņu kopūs, 29. junī, 12.00. (sv. mise Iļžukolna kapelā 11.00)

Vuorkaļu kopūs, 22. junī, 13.30

Žogotu kopūs, 13. julī, 12.00

INDRYCA

Indrycys kopūs, 22. junī, 13.00. (sv. mise bazneicā 12.00)

Juhniku kopūs, 13. julī, 12.00

Kokinu kopūs, 10. augustā, 12.00

Kurpnīku kopūs, 27. julī, 13.30

Mincu kopūs, 3. augustā, 13.30

Rukmaņu kopūs, 10. augustā, 12.00

Sylavu kopūs, 27. julī, 12.00

Vuornys kopūs, 13. julī, 13.00

Vykaiņu kopūs, 3. augustā, 12.00

IZVOLTS

Izvolta kopūs, 28. julī, 13.00

Rymšānu kopūs, 27. julī, 15.00

Suveizdišku kopūs, 22. junī, 15.00

JUOSMUIŽA

Bleidinis kopūs, 1. junī, 12.00

Gāgu kopūs, 8. junī, 12.00

Juosmuižys kopūs, 1. junī, 11.00

KAUNATA

Barku kopūs, 20. julī, 13.00

Bresingovys kopūs, beja 25. majā

Dubuļu kopūs, 6. julī, 11.00

Kaunatys vacajūs kopūs, 29. junī, 13.00

Mozgu kopūs, 29. junī, 14.00

Petrovsku kopūs, 10. augustā, 14.00

Rykapolis kopūs, 10. augustā, 13.00

Skadeņu kopūs, 8. junī, 13.00

Škrabu kopūs, beja 25. majā

Verasovkys kopūs, 6. julī, 13.00

Vylkakrūga kopūs, 6. julī, 14.00

Vyšu kopūs, 8. junī, 12.00

KOLUPS, NĪDERMUIŽA, DUBNA

Ardaukys (Ārdava) kopūs, 20. julī, 12.00

Baltaču kopūs, 6. julī, 13.00 (sv. mise Kolupa bazneicā 12.00)

Bramaņu kopūs, 8. junī, 14.00

Dubnys kopūs, 1. junī, 12.00

Gurnejašu kopūs, 8. junī, 13.00

Klobānu kopūs, 23. junī, 14.00

Kondaunīku kopūs, 9. junī, 15.00

Krasnogorkys kopūs, 20. julī, 13.00

Lazdānu kopūs, 13. julī, 12.00

Luoču kopūs, 6. julī, 15.00 (sv. mise Kolupa bazneicā 12.00)

Pelieču kopūs, 8. junī, 12.00

Ratnīku kopūs, 13. julī, 14.00

Zarānu kopūs, 1. junī, 13.30

KRUOSLOVA

Gintautu kopūs, 7. julī, 15.30

Gribuļu kopūs, 21. julī, 14.00

Iudreišu kopūs, 7. julī, 14.00

Kačānu kopūs, 28. julī, 14.00

Kruoslovys Meža kopūs, 16. junī, 14.00

Kruoslovys Vacajūs katuoļu kopūs, 9. junī, 12.00

Naudišu kopūs, 21. julī, 15.30

Pastaru kopūs, 14. julī, 15.30

Pukjānu kopūs, 23. junī, 15.30

Vecelišku kopūs, 14. julī, 14.00

Vilmaņu kopūs, 23. junī, 14.00

LANDSKORONA (Škaune)

Brycu kopūs, 13. julī, 13.00 (ar sv. misi)

Borkuicu kopūs, beja 25. majā

Kovaļku kopūs, 20. julī, 13.00 (ar sv. misi)

Maču kopūs, 29. junī, 16.30

Malcānu kopūs, beja 11. majā

Mazurovys kopūs, beja 25. majā

Muiznīku kopūs, 6. julī, 13.00 (ar sv. misi)

Škaunis jaunajūs kopūs, 22. junī, 13.00 (ar sv. misi)

Škaunis vacajūs kopūs, 22. junī, 14.30

Rubuļu kopūs, beja 11. majā

Zeiļovys kopūs, 8. junī, 15.00

LEIKSNA

Kokinišku kopūs, 17. augustā, 13.30

Mīšteļu kopūs, 31. augustā, 12.00

Motivānu kopūs, 24. augustā, 13.30

Mukānu kopūs, 24. augustā, 12.00

Patmaļu kopūs, 3. augustā, 13.00

Vaikuļānu kopūs, 17. augustā, 12.00

LEIVUONS

Gaiņu kopūs, 22. junī, 12.00 (sv. mise Leivuona bazneicā 25. junī 18.00)

Gercānu kopūs, 13. julī, 12.00 (sv. mise Leivuona bazneicā 16. julī 18.00)

Gruguļu kopūs, 8. junī, 12.00 (sv. mise Leivuona bazneicā 11. junī 18.00)

Īsaļnīku kopūs, 28. julī, 11.00 (sv. mise Leivuona bazneicā 30. julī 18.00)

Leivuona draudzis kopūs, 21. julī, 12.00 (ar sv. misi)

Leivuona piļsātys kopūs, 20. julī, 12.00

Ļovānu kopūs, 27. julī, 11.00

Muolkolna kopūs, 13. julī, 11.00 (sv. mise Leivuona bazneicā 16. julī 18.00)

Mežancānu kopūs, 15. junī, 12.00 (sv. mise Leivuona bazneicā 18. junī 18.00)

Mucenīku kopūs, beja 25. majā

Muktupāvelu kopūs, beja 25. majā

Salīšu kopūs, 8. junī, 11.00 (sv. mise Leivuona bazneicā 11. junī 18.00)

Skrūzmaņu kopūs, 15. junī, 11.00 (sv. mise Leivuona bazneicā 18. junī 18.00)

Škaparu kopūs, 6. julī, 12.00 (sv. mise Leivuona bazneicā 9. julī 18.00)

Upenīku kopūs, 6. julī, 11.00 (sv. mise Leivuona bazneicā 9. julī 18.00)

Veceļu kopūs, 22. junī, 11.00 (sv. mise Leivuona bazneicā 25. junī 18.00)

Veiguru kopūs, 27. julī, 12.00

LUDZA, ZVIERGZDINE

Bleivu kopūs, 15. junī, 13.00

Ciļviču kopūs, 1. junī, 12.00

Dzierkaļu kopūs, 22. junī, 12.00

Franapolis kopūs, 16. junī, 14.00

Eipļu kopūs, 8. junī, 12.00

Kaļvu kopūs, 15. junī, 12.00

Lauču kopūs, 2. junī, 14.00

Ludzys kopūs, 10. augustā, 13.00

Melišku kopūs, 1. junī, 13.00

Meža kopūs, 23. junī, 14.00

Rudzeišu kopūs, 9. junī, 14.00

Selekovys kopūs, 15. junī, 14.00

Skradeļu kopūs, 16. junī, 13.00

Soidu kopūs, 22. junī, 14.00

Sondaru kopūs, 8. junī, 14.00

Tutynu kopūs, 22. junī, 13.00

Utičovys kopūs, 9. junī, 13.00

Vierņu kopūs, 2. junī, 13.00

Zapanu kopūs, 8. junī, 13.00

Zviergzdinis kopūs, 23. junī, 13.00

LŪZNOVA

Rubčinskys kopūs, 15. junī, 11.00

Serpovkys kopūs, 15. junī, 11.00

Turčānu kopūs, 15. junī, 8.00

Ūzulišku kopūs, 15. junī, 7.00

MADALEŅA (Jersikys pog.)

Madalenis kopūs, 21. julī, 15.00

Sv. Stefana kopūs, 28. julī, 15.00

MALNOVA, SAĻŅOVA, RUSKULOVA

Barkānu kopūs, 1. junī, 13.00 (sv. mise 8.00)

Buozovys kopūs, 2. junī, 13.00 (sv. mise 11.00)

Dagušovys kopūs, 15. junī, 13.00 (sv. mise 8.00)

Dzērvinis kopūs, 22. junī, 13.00 (sv. mise 23. junī 9.00)

Grebņovys kopūs, 16. junī, 13.00 (sv. mise 11.00)

Kuorsovys kopūs, 28. julī, 13.00 (sv. mise 11.00)

Kabulovys kopūs, 22. junī, 15.00 (sv. mise 8.00)

Kaļvīnis kopūs, 29. junī, 13.30 (sv. mise Kūkovā 12.00)

Krīveņu kopūs, 15. junī, 14.00 (sv. mise 17. junī 8.00)

Naudyskolna kopūs, 9. junī, 13.00 (sv. mise kopūs)

Novosilku kopūs, beja 25. majā

Rogu kopūs, 8. junī, 14.00 (sv. mise 10. junī 8.00)

Salinīku kopūs, 6. julī, 13.00 (sv. mise 7. julī 9.00)

Sylarašu kopūs, 13. julī, 13.00 (sv. mise 14. julī 9.00)

Skobulinys kopūs, 6. julī, 14.00 (sv. mise 8.00)

Svātyunis kopūs, 20. julī, 13.00 (sv. mise 21. julī 9.00)

Uguļovys kopūs, 2. junī, 14.30 (sv. mise 8. junī 8.00)

Vackuorsovys kopūs, 27. julī, 13.00 (sv. mise 8.00)

Zatišku kopūs, 9. junī, 15.00 (sv. mise 16. junī 9.00)

Zeļčovys kopūs, beja 25. majā 

Zobļovys kopūs, 30. junī,13.00 (sv. mise 9.00)

Zubku kopūs, 8. junī, 13.00 (sv. mise 9. junī 9.00)

NAUTRĀNI

Desetnīku kopūs, 22. junī, 12.00

Jaunzemļu kopūs, 6. junī, 12.00

Laizānu kopūs, 15. junī, 13.30

Obrumānu kopūs, 1. junī, 12.00

Rasnupļu kopūs, 15. junī, 12.00

Sārņu kopūs, 8. junī, 12.00

Vylkadūbeišu kopūs, 8. junī, 14.00

OSYUNS

Osyuna kopūs, 22. junī, 13.30

Dyukeļu kopūs, 22. junī, 15.00

Kryškinovys kopūs, 8. junī, 12.00

Kromonišku kopūs, 1. junī, 15.00

Meļkeru kopūs, 13. julī, 12.00

Perveļovys kopūs, 6. julī, 15.00

Veteraucu kopūs, 27. julī, 15.00

Vorzovys kopūs, 14. julī, 15.00

PASĪNE

Kuoršupļovys kopūs, 20. julī, 15.00

Meikšānu kopūs, beja 18. majā

Rieču kopūs, 6. julī, 15.00

PEIPINI

Kolna Kudeņu kopūs, 28. julī, 12.30 (sv. mise Peipiņu bazneicā 11.00)

Peipiņu kopūs, 9. junī, 12.00 (sv. mise Peipiņu bazneicā 11.00)

Staškeviču kopūs, 16. junī, 14.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 17. junī 12.00)

Škeļtovys kopūs, 14. julī, 12.30 (sv. mise Peipiņu bazneicā 11.00)

PĪDRUJA

Dvorčanu kopūs, 15. junī, 15.00

Filipovcu kopūs, 6. julī, 13.00

Lupandu kopūs, 15. junī, 13.00

Kiselevcu kopūs, 22. junī, 15.00

Krivoseļcu kopūs, 20. julī, 13.00

Ostrovnys kopūs, 20. julī, 15.00

Puotarnīku kopūs, 13. julī, 15.00

Pīdrujis kopūs, 22. junī, 13.00

Tolojevcu kopūs, 13. julī, 13.00

Vaivodu kopūs, 14. julī, 13.00

PĪNINI

Pīniņu katuoļu draudzis kopūs, 8. junī, 11.00 (sv. mise 10.00)

PYLDA, ISTALSNA, BRODAIŽA

Aplyužņu kopūs, 7. julī, 13.00

Brodaižys kopūs, 28. julī, 13.00 (sv. mise Brodaižys bazneicā 12.00)

Gaveiku kopūs, 23. junī, 12.00

Iudru kopūs, 7. julī, 12.00

Mozūs Kukuļu kopūs, 23. junī, 13.00

Vabaļu kopūs, beja 28. majā

PREILI

Dzeņu kopūs, 11. augustā, 15.00

Eisagu kopūs, 27. julī, 15.00

Gaiļmuižys kopūs, 28. julī, 15.00

Iudreišu kopūs, 13. julī, 15.00

Kokorīšu kopūs, 30. junī, 15.00

Mozūs Prīkuļu-Augustovys kopūs, 1. junī, 15.00

Pauneņu kopūs, 6. julī, 15.00

Petrausku kopūs, 2. junī, 15.00

Preiļu Jaunajūs kopūs, 3. augustā, 14.00

Preiļu piļsātys kopūs, 4. augustā, 15.00

Preiļu Vacajūs kopūs, 18. augustā, 15.00

Prīkuļu kopūs, 7. julī, 15.00

Pupuoju kopūs, 14. julī, 15.00

Rībeņu kopūs, 29. junī, 12.30 (sv. mise bazneicā 11.00)

Rībuļu kopūs, 22. junī, 15.00

Rutkovsku-Kažu kopūs, 27. julī, 15.00

Syla-Ondzuļu kopūs, 9. junī, 15.00

Spriņdžu kopūs, 8. junī, 15.00

Šoldru kopūs, 10. augustā, 15.00

Žogotu kopūs, 29. junī, 15.00

PREZMA, SYLMOLA

Daugavīšu kopūs, 29. junī, 12.00

Dzeņu kopūs, 16. junī, 14.30 (sv. mise Prezmys bazneicā 13.00)

Pustynkys kopūs, 1. junī, 14.00 (ar sv. misi kopūs)

Prezmys kopūs, 14. julī, 14.30 (sv. mise Prezmys bazneicā 13.00)

Ružynys kopūs, 15. junī, 12.00

Sopru kopūs, 15. junī, 14.00 (ar sv. misi)

Sylmolys kopūs, 29. junī, 13.00

Trūpu Čaču kopūs, 15. junī, 13.00

Trūpu Zamožu kopūs, 15. junī, 15.00 (sv. mise Pustynkys kapleicā 16. junī 14.00)

PUŠA

Patmaļnīku kopūs, 31. augustā, 12.00

Pušys kopūs, 25. augustā, 12.00

Syugaļu kopūs, 17. augustā, 14200

Žierkļu kopūs, 8. junī, 12.00

RAGELI (Gruoveri)

Dudeļu kopūs, 27. julī, 14.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 29. julī 12.00)

Egļu kopūs, 8. junī, 13.00 (sv. mise Rageļu bazneicā 9. junī 9.00)

Lipsku kopūs, 28. julī, 14.00 (sv. mise Rageļu bazneicā 9.00)

Rageļu kopūs, 24. junī, 13.00 (sv. mise Rageļu bazneicā 12.00)

Raginsku kopūs, 8. junī, 14.00 (sv. mise Rageļu bazneicā 9. junī 9.00)

Slobodys kopūs, 27. julī, 13.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 29. julī 12.00)

RAIPOLE (Nierza)

Horoševys kopūs, 7. julī, 14.00 (sv. mise Raipolis bazneicā 9.00)

Puncuļu kopūs, 7. julī, 13.00 (sv. mise Raipolis bazneicā 9.00)

Raipolis jaunajūs kopūs, 8. junī, 15.00 (sv. mise Raipolis bazneicā 13.00)

Raipolis vacajūs kopūs, 8. junī, 14.00 (sv. mise Raipolis bazneicā 13.00)

ROZENTOVA (Malta)

Gudeļu kopūs, 13. julī, 13.00 (sv. mise Lūznovys kapelā 12.00)

Ostrovsku kopūs, 20. julī, 14.00

Pynku kopūs, 6. julī, 14.00

Rozentovys kopūs, 27. julī, 14.00 (sv. Mise Rozentovys bazneicā 13.00)

RUDZĀTI

Bikaunīku kopūs, 10. augustā, 16.00

Eleonorvilis kopūs, 29. junī, 16.00

Kiulenīku kopūs, 20. julī, 14.00

Pundureišu kopūs, 27. julī, 14.00 (Rudzātu bazneicā)

Steķu kopūs, 6. julī, 15.00

Vydu kopūs, 30. junī, 15.00

Rudzātu kopūs, 21. julī, 12.00 (sv. mise bazneicā, piec tam iz kopim)

RUNDĀNI

Bubynovys kopūs, 13. julī, 15.00 (sv. mise Rundānu bazneicā 12.00)

Cegeļnis kopūs, 13. julī, 14.00 (sv. mise Rundānu bazneicā 12.00)

Ševcu kopūs, 13. julī, 13.00 (sv. mise Rundānu bazneicā 12.00)

Rundānu kopūs, 20. julī, 14.00 (sv. mise Rundānu bazneicā 13.00)

RUŠYUNA

Eikša  kopūs, 29. junī, 13.00 (ar sv. misi)

Krištopeņu  kopūs, 16. junī, 12.00 (sv. mise Rušyunys bazneicā 11.00)

Ondzuļu  kopūs, 20. julī, 13.00 (ar sv. misi)

Rušyunys  kopūs, 7. julī, 12.00 (sv. mise Rušyunys bazneicā 11.00)

Rutuļu  kopūs, 2. junī, 14.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 3. junī 12.00)

Solkys  kopūs, 2. junī, 14.00 (sv. mise Aglyunys bazilikā 3. junī 12.00)

SARKANI

Ancižu kopūs, 9. junī, 14.00. (sv. mise Sarkaņu bazneicā 12.00)

Bižu kopūs, 6. julī, 14.00. (sv. mise Sarkaņu bazneicā 12.00)

Cepleišu kopūs, 13. julī, 14.00

Kleperu kopūs, 9. junī, 15.00. (sv. mise Sarkaņu bazneicā 12.00)

Lešku kopūs, 13. julī, 15.00

Sarkaņu kopūs, 14. julī, 14.00. (sv. mise Sarkaņu bazneicā 12.00)

Vasarānu kopūs, 20. julī, 13.00

Zeļteņu kopūs, 22. junī, 14.00

SKAISTA

Bebrišu kopūs, 10. augustā, 14.00

Bogdānu kopūs, 17. augustā, 14.00

Čenčupu kopūs, 13. julī, 15.30

Luņu kopūs, 3. augustā, 15.30

Ļudvikovys kopūs, 27. juļs, 14.00

Romulišku kopūs, 27. juļs, 15.00

Skaistys kopūs, 8. junī, 14.00 (sv. mise bazneicā 13.00)

Skradeļu kopūs, 17. augustā, 15.00

Stolu kopūs, 3. augustā, 14.00

Vieveru kopūs, 13. julī, 14.00

STYGLOVA, MEŽAVYDI, MĒRDZINE

Dziervu kopūs, 15. junī, 15.00

Lakšinīku kopūs, 3. augusts, 13.00 (sv. mise Mežavydu bazneicā 12.00)

Mežarnīku kopūs, 15. junī, 14.00

Pliešu kopūs, 27. julī, 12.00

Pūdynovys kopūs, 29. junī, 14.00

Syla kopūs, 1. junī, 14.00

Šalaju kopūs, 29. junī, 15.00

Vacynānu kopūs, 1. junī, 15.00

Vacpirogovys kopūs, 4. augustā, 14.00 (sv. mise Styglovys bazneicā 12.00)

STIERNĪNE

Kapinīku kopūs, 8. junī, 12.00

Teilānu kopūs, 15. junī, 12.00

Stiernīnis kopūs, 13. julī, 11.00 (sv. mise bazneicā, piec tam kopusvātki)

 STOLEROVA

Anču  kopūs, 13. julī, 15.00

Bataru  kopūs, 20. julī, 15.00

Rosicys  kopūs, 22. junī, 15.00

Starincu  kopūs, 8. junī, 15.00

Spruktu  kopūs, 6. julī, 15.00

Stolerovys  kopūs, 27. julī, 15.00

ŠKILBĀNI

Ančepovys kopūs, 6. julī, 12.00

Augstasyla kopūs, 3. augustā, 15.00

Bakarevys kopos, 20. julī, 13.00

Čilipīnis kopūs, beja 18. majā

Dagunovys kopūs, 15. junī, 13.00

Gusakovys kopūs, 1. junī, 13.00

Kozlovys kopūs, 13. julī, 13.00  

Loginu kopūs, 22. junī, 13.00

Lotušu kopūs, 27. julī, 13.00

Plešovys kopūs, 13. julī, 15.00

Pliešovys kopūs, 6. julī, 15.00

Ploskīnis kopūs, 20. julī, 15.00

Svičovys kopūs, 3. augustā, 13:00

TIĻŽA

Iudrinis kopūs, 9. junī, 16.30 

Kāpessyla kopūs, 2. junī, 16.30

Lutanānu kopūs, 14. julī, 16.30

Purviņu kopūs, 4. augustā, 16.30

Ranguču kopūs, 16. junī, 16.30

Runcinis kopūs, 21. julī, 16.30

Tiļžys kopūs, 28. julī, 16.30

ŪZULMUIŽA, ŪZULAINE

Barkānu  kopūs, 20. junī, 15.00 

Dzeņu  kopūs, 16. junī, 14.30

Laļu kopūs, 27. julī, 14.00

Pleikšņu  kopūs, 14. julī, 15.00 

Ruņču  kopūs, 13. julī, 14.00

Skuju  kopūs, 20. junī, 14.00

Ūsveišu  kopūs, 13. julī, 15.00 

Ūzulmuižys kopūs, 7. julī, 11.30. (sv. mise bazneicā 10:00)

VARAKĻUONI

Asnīnis kopūs, 10. augustā, 13.00

Dekšāru kopūs, 1. junī, 14.00

Eleonorys-Ikaunīku kopūs, 8. junī, 14.00

Klušu kopūs, 27. julī, 15.30 

Lelūs Strodu kopūs, 13. julī, 14.00

Ļodānu kopūs, 10. augustā, 14.30 

Syla kopūs, 3. augustā, 14.00

Seiļukolna kopūs, 20. julī, 14.00

Škieļu kopūs, 27. julī, 14.00

Varakļuonu kopūs, 17. augustā, 15.00 (sv. mise Varakļuonu bazneicā 13.00)

VEREMI

Borisovys kopūs, 13. julī, 13.00

Lejis Ančupānu kopūs, 3. augustā, 14.00

Makašānu Zelteņu kopūs, 22. junī, 14.00

Obricku kopūs, 8. junī, 14.00

Plikpūrmaļu kopūs, 13. julī, 14.00

Škeņovys kopūs, 29. junī, 15.00

Taudejāņu kopūs, 8. junī, 15.00

Veremu kopūs, 6. julī, 14.00

VIĻAKA, LĪPNA, KUPROVA

Aizgalīnis kopūs, 20. julī, 16.00

Kuprovys kopūs, 28. julī, 12.00 (sv. mise Kuprovys bazneicā 12.00)

Lašku kopūs, 13. julī, 16.00

Līpnys Saidu kopūs, 28. julī, 15.00

Olūtovys kopūs, 6. julī, 16.00

Rejevys kopūs, 17. augustā, 16.00

Skandinis kopūs, 20. julī, 14.00

Slūtukolna kopūs, 13. julī, 14.00

Vēdenīšu kopūs, 10. augustā, 13.00

Vyduču kopūs, 6. julī, 14.00

Viļakys sv. Mateja kopūs, 4. augustā, 12.30 (piec sv. misis bazneicā)

VIĻĀNI, NAGLI, OSTRONE, RYKOVA

Akremu kopūs, 15. junī, 13.00 (ar sv. misi kopūs)

Bokānu kopūs, beja 25. majā

Brykuļu kopūs, beja 11. majā

Broku kopūs, 8. junī, 14.00 (ar sv. misi kopūs)

Jokstu kopūs, 2. junī, 13.00 (sv. mise Rykovys bazneicā 11.30)

Kūkuoju kopūs, beja 25. majā

Lagonu kopūs, beja 18. majā

Makužu kopūs, 13. julī, 14.00 (ar sv. misi kopūs)

Masaļsku kopūs, 1. junī, 14.00 (ar sv. misi kopūs)

Medinsku kopūs, 6. julī, 13.00 (ar sv. misi kopūs)

Murānu kopūs, 7. julī, 13.00 (sv. mise Rykovys bazneicā 11.30)

Nagļu jaunajūs kopūs, 24. augustā, 13.00 (sv. mise Nagļu bazneicā 12.00)

Nagļu vacajūs kopūs, 25. augustā, 13.00 (sv. mise Nagļu bazneicā 12.00)

Pryušu kopūs, 21. julī, 13.00 (sv. mise Rykovys bazneicā 11.30)

Pustynku kopūs, 1. junī, 13.00 (ar sv. misi kopūs)

Rampānu kopūs, 20. julī, 14.00 (ar sv. misi kopūs)

Rykovys kopūs, 18. augustā, 13.00 (sv. mise Rykovys bazneicā 17. augustā 16.00)

Solyskungu kopūs, beja 18. majā

Sopru kopūs, 15. junī, 14.00 (ar sv. misi kopūs)

Tievenānu kopūs, 27. julī, 15.00 (ar sv. misi kopūs)

Trūpu kopūs, 20. julī, 13.00 (ar sv. misi kopūs)

Vacmurānu kopūs, 6. julī, 14.00 (ar sv. misi kopūs)

Viļānu kopūs, 3. augustā, 15.00 (ar sv. misi kopūs)

Zamožu kopūs, 15. junī, 15.00 (sv. mise Pustinkys kapleicā 16. junī 14.00)

Zierkolna kopūs, 16. junī, 13.00 (sv. mise Rykovys bazneicā 11.30)

Zvīdreņu kopūs, 8. junī, 13.00 (ar sv. misi kopūs)

VYDSMUIŽA, RĪBENI

Boltskoru kopūs, 1. junī, 12.00

Bukšynu kopūs, 8. junī, 15.00

Červinīku kopūs, 27. julī, 11.00

Kryštobu kopūs, 6. julī, 12.00

Maltys Trūpu kopūs, 20. julī, 12.00

Opolūs kopūs, 13. julī, 12.00

Pastaru kopūs, 3. augustā, 12.00

Rībeņu kopūs, 29. junī, 12.30 (sv. mise bazneicā 11.00)

Salenīku kopūs, 13. julī, 13.30

Salīšu kopūs, 31. augustā, 12.00

Saunys Vulānu  kopūs, 22. junī, 12.00

Trūpīšu kopūs, 17. augustā, 12.00

Vydsmuižys kopūs, 24. augustā, 13.00. (sv. mise bazneicā 12.00)

VYŠKI, AMBELI, AUGŠKAĻNE

Ambeļu kopūs, 4. augustā, 14.00

Augškaļnis kopūs, 30. junī, 13.00

Klekeru kopūs, 22. junī, 15.00

Klobūnu kopūs, 23. junī, 14.00

Kukaru kopūs, 8. junī, 12.00

Putānu kopūs, 8. junī, 13.00

Raudinkys kopūs, 9. junī, 13.00

Roguču kopūs, 22. junī, 13.00

Vyšku kopūs, 18. augustā, 13.00

VONOGI

Augšmuktu kopūs, 2. junī 15.00

Reutovys kopūs, 13. julī 15.00

Šultu kopūs, 1. junī 15.00

Viļmenīšu kopūs, 8. junī 15.00

Vonogu kopūs, 28. julī 12.00 (sv. mise bazneicā, tod proceseja kopūs)

VUORKOVA

Buorbaļu kopūs, 1. junī 13.00

Lazdānu kopūs, 13. julī 12.00

Pilišku kopūs, 20. julī 12.00

Strodu kopūs, 13. julī 13.00

Uopšu kopūs, 27. julī 10.00

Vuorkovys kopūs, 27. julī 12.00 (sv. mise bazneicā, tod proceseja kopūs)

ZNŪTENI

Buorbaļu kopūs, 1. junī 13.00

Kauparnīku kopūs, 10. augustā, 10.00

Sutru kopūs, 20. julī, 11.00

ZOSNA

Bierzgaļu kopūs, 1. junī, 14.00

Gineviču kopūs, 1. junī, 14.00

Lipušku kopūs, 27. junī, 14.30

Lucišku kopūs, 27. junī, 15.00

Mīra kopūs, 13. julī, 14.00

Vacstašuļu kopūs, 1. junī, 14.00

Vaczosnys kopūs, 15. junī, 13.00

Print Friendly, PDF & Email

Nūtikšonu kalendars

Jul
26
Pyr
vysu dīnu Annys dīna Nagļūs @ Nagļi, pļaveņa pi lapenis
Annys dīna Nagļūs @ Nagļi, pļaveņa pi lapenis
Jul 26 vysu dīnu
Annys dīnu Nagļūs svieteis ar pogosta saiminīču peiragu izstuodi, rūkdorbu klubeņa “Rītava” darynuojumu izstuodi i folklorys kūpys “Skreine” muzykalu sveicīni vysom Annom i saiminīcem. 
12:00 Jaunuo Latgolys kongresa satura ... @ Varakļuoni, Borhu piļs
Jaunuo Latgolys kongresa satura ... @ Varakļuoni, Borhu piļs
Jul 26 @ 12:00
Jaunuo Latgolys kongresa satura koncepcejis prezentaceja @ Varakļuoni, Borhu piļs
Pyrmūdiņ, 26. julī, 12.00 stuņdēs Varakļuonūs (Borhu pilī) prezeņtēs jaunū Latgolys kongresa satura konceptu i planus iz prīšku. Taipat byus vareiba īsapazeit ar padareitū, styprynojūt latgaliskuos vierteibys Latvejis kulturys i izgleiteibys telpā pādejūs četru godu[...]
Jul
31
Sai
11:30 Veloceļuojums “Rainim pa pēdām” @ Raiņa muzejs "Jasmuiža"
Veloceļuojums “Rainim pa pēdām” @ Raiņa muzejs "Jasmuiža"
Jul 31 @ 11:30
Veloceļuojums "Rainim pa pēdām" @ Raiņa muzejs "Jasmuiža"
Raiņa muzejs “Jasmuiža”, Preiļu nūvoda Turisma informacejis centrs i Aizkaļnis Tautys noms 31. julī 11.30 stuņdēs aicynoj dūtīs veloceļuojumā “Rainim pa pēdām”. Ceļuojums ir aptuveni 25 kilometru garumā, tuo laikā byus vareiba īpazeit 11 ar[...]
12:00 Akceja “Gostūs Latgolā” @ Daugovpiļs Vīneibys laukums
Akceja “Gostūs Latgolā” @ Daugovpiļs Vīneibys laukums
Jul 31 @ 12:00 – 22:00
Akceja "Gostūs Latgolā" @ Daugovpiļs Vīneibys laukums
31. julī Daugovpilī “Šmakovkys muzejs” reikuos akceju “Gostūs Latgolā”. Akceja veļteita Latgolys vīsmīleibai i “Šmakovkys muzeja” 5 godu jubilejai.  Vysys dīnys garumā – nu 12.00 da 22.00 stuņžu – Vīneibys laukumā byus vairuokys aktivitatis –[...]
12:00 Latgalīšu hiphopa piecpušdīne Dagdā @ Dagdys kulturys centra pogolms
Latgalīšu hiphopa piecpušdīne Dagdā @ Dagdys kulturys centra pogolms
Jul 31 @ 12:00 – 22:00
31. julī Annys dīnu ītvorūs Dagdā byus hiphopa piecpušdīne, kurā varēs dzierdēt Ūgu nu Ausmeņa Records, redzēt, kai doncoj “STOPTIME Dance Studio”, kai ari pasavērt grafiti paraugdemonstrejumus Kvāpa (Ausmeņa Records) izpiļdejumā. Vaira par piecpušdīni var[...]