Repere Ūga izdūd pyrmū solo albumu

Repere Ūga izdūd pyrmū solo albumu

Roksta autors: portals lakuga.lv

Latgalīšu repere Ūga izdavuse sovu pyrmū solo albumu “LG ir HH”, kas taps pusūtra goda laikā. Itūšaļt tys nūsaklausoms vītnēs Youtube.com i Soundcloud.com.

Par byušonu hiphopā Ūga soka: “Es esiti nasaceitu, ka nūsadorboju ar hiphopu, dreižuok asmu daļa nu juo. Taisu repmuzyku i vaira turūs pi 90. godu skaniejuma. Mani vysvaira īdvesmoj muni bruoli i tī, kas tikpat lelā mārā pīkūpj hiphopa kulturys saknis.”

Vaicojūt par jaunū albumu i tuo viestejumu, latgalīšu repere soka: “Taiseju muzyku, kas maņ nase jumtu nūst, munuprot, es klauseituoju raunu īškā izdzeivot leidza vysam myusu stuostam, kai vyss suocēs – kusteiba, muzyka.” Saisteibā ar jaunū albumu Ūgai vysleluokuo prīca ir par “piecgaršu”, kod vyss jau ir gotovs. “Apbreinojami lykos sevi sajimt rūkos i redzēt, ka nimoz nav tik gryuši sabeideit tūs tryukstūšūs klučus kūpā. It eipaši, ka ir taida komanda kai maņ. Tikpat svareigys vysys sadarbeibys, kas ir albumā. Pateikami struodot ar kolegom, kas dorbojās tymā pat lauceņā,” pībylst Ūga.

Bejuse dūma albumu izdūt ari taustomā formatā, bet process pagaidom ir apsastuojs, atkluoj muzike. Cikom albumu var klauseitīs


Ci ari īsaguoduot ugaausmenarecords.bandcamp.com

Nuokūtnis planūs Ūgai ir “LG ir HH” tūre, īspiejams, byus ari klips. Tuvokajā laikā Ūgu varēs satikt Latgalīšu kulturys goda bolvys “Boņuks” pasnīgšonys ceremonejā februarī.

Print Friendly, PDF & Email

Nūtikšonu kalendars

Nov
30
Tre
vysu dīnu Izstuode “Trīs no “Osīšiem”” @ Latgolys Centraluo biblioteka
Izstuode “Trīs no “Osīšiem”” @ Latgolys Centraluo biblioteka
Nov 30 vysu dīnu
Leidz 30. novembram Latgolys Centraluos bibliotekys Daiļliteraturys sektorā apsaverama Guru saimis gleznu izstuode “Trīs no “Osīšiem”. Ekspozicejis autoris dažu godu laikā kruoja muokslys dorbus, nu kurūs daudzi jau ir sajāmuši atzineibu ari cytuos izstuodēs. Skateituojam[...]