Ar dzīsmi “Tymsys” sevi pīsoka jauns muzykys projekts “Vuordi”

Ar dzīsmi “Tymsys” sevi pīsoka jauns muzykys projekts “Vuordi”

Rokstu sagataveja: portals lakuga.lv

Sovu pyrmū dzīsmi “Tymsys” publiciejs muzika Edija Rancāna jaunais skaņu i muzykys projekts “Vuordi”, kura mierkis ir izsaceit īškejuo pasauļa sajiutys i puordzeivuojumus. Edijs stuosta, ka jau pavysam dreiži byus dzierdama ari nuokušuo dzīsme, bet piec kaida laiceņa ari gaidoms kas leluoks.

Lai ari “Vuordi” ir pavysam jauns projekts, “Tymsys” i cytys dzīsmis saraksteitys jau pyrma kaida laika, tok tagad asūt sajiuta, ka ir laiks koč kū nu tuo vysa publicēt. “Varu saceit, ka dūmys dzīsmem ir dažaidys, bet pamatā “Vuordu” muzykys mierkis ir vairuok runuot par emocionalū pasauli, trauksmem, panikys lēkmem i vysu puorejū, par kū cylvāki bīži viņ nagryb runuot i lobpruot gryb nūglobuot, it eipaši reizem nu seve. Dzīsme “Tymsys” ir par cylvāka eseibu kūpumā. Vysom sajiutom. Kai lobom, tai švakom. Par spākim i naspākim, kurūs juouzvar kasdīnā. Par tū, ka laiks nastuov iz vītys, eipaši breižūs, kod vyss ir labi. I taipat kai laiks – cylvāki ari nastuov iz vītys, i vyss ir maineigs. Kas vīnam lobs, ūtram švaks. Kotrys gryb byut par sevi. Kotrs gryb uzvarēt sovys bailis,” tai Edijs Rancāns.

Projektā “Vuordi” cikom kas jis dorbojās vīns pats, tok dzīsmis audio apstruodi taisejs Guntars Poplavskis. Dzīsmi “Tymsys” var klauseitīs Spotify, iTunes, Amazon music, Deezer, YouTube i cytuos platformuos.

Print Friendly, PDF & Email

Nūtikšonu kalendars

Sep
29
Pīk
16:00 Rotko muzeja kruojuma izstuodis ... @ Daugovpiļs Marka Rotko muokslys centrs
Rotko muzeja kruojuma izstuodis ... @ Daugovpiļs Marka Rotko muokslys centrs
Sep 29 @ 16:00 – 17:00
Pīktdiņ, 29. septembrī, 16.00 stuņdēs Daugovpiļs Marka Rotko muokslys centrā, iz prīšku – Rotko muzejā, sūpluok muokslinīka Marka Rotko originalu ekspozicejai tiks atkluota kruojuma izstuode “Nr. 2 [Bez nosaukuma]”. Kruojuma izstuodei izvālāti muokslys dorbi, kas[...]
19:00 Aijis Rimšys pīminis koncerts “Z... @ Latgolys viestnīceiba "Gors"
Aijis Rimšys pīminis koncerts “Z... @ Latgolys viestnīceiba "Gors"
Sep 29 @ 19:00 – 21:00
Latgolys rūženis, dzīduotuojis i dzīšmu autoris Aijis Rimšys myusu vydā nav jau ostoņpadsmyt godu, tok juos dzīsmis dzeivoj i skaņ. Desmit muzykalajūs godūs – deveni dzīšmu albumi! Taids ir montuojums, kurū mums pamatuse Aija Rimša,[...]