Ar dzīsmi “Aiz stykla” projekts “Vuordi” turpynoj viesteit par īškejuo pasauļa sajiutom

Ar dzīsmi “Aiz stykla” projekts “Vuordi” turpynoj viesteit par īškejuo pasauļa sajiutom

Rokstu sagataveja: portals lakuga.lv

Muzykys projekts “Vuordi”, kas vosorā debitēja ar dzīsmi “Tymsys”, klauseituojim pīduovoj jaunu skaņdorbu “Aiz stykla”. Kai stuosta tuo autors i izpiļdeituojs Edijs Rancāns, sovā eseibā “Aiz stykla” var skaiteit par dzīsmis “Tymsys” turpynuojumu.

“”Aiz stykla” ir dzīsme par trauksmis sajiutom, kod tei aptur vysu, kas ir apleik. Kod laikam vaira nav rūbežu. Kod stresa i vysa puorejuo ir par daudz. Tymā šaļtī ir vīnkuorši juoiztur. Par sajiutom, kod vaira navar saprast, kurys dūmys ir vārts jimt vārā, kurys tik juolaiž garum,” tai Edijs Rancāns.

Projektā “Vuordi” cikom kas dorbojās vīns pats Edijs Rancāns, tok dzīsmis audio apstruodi taisejs Guntars Poplavskis. Dzīsmi “Aiz stykla” var klauseitīs ari Spotify, iTunes i cytuos platformuos.

Muzykys projekta “Vuordi” mierkis ir vaira runuot par emocionalū pasauli, trauksmi, panikys lēkmem i vysu puorejū, par kū cylvāki bīži viņ nagryb runuot i lobpruot gryb nūglobuot, it eipaši reizem nu seve. 

Print Friendly, PDF & Email

Nūtikšonu kalendars

Sep
29
Pīk
16:00 Rotko muzeja kruojuma izstuodis ... @ Daugovpiļs Marka Rotko muokslys centrs
Rotko muzeja kruojuma izstuodis ... @ Daugovpiļs Marka Rotko muokslys centrs
Sep 29 @ 16:00 – 17:00
Pīktdiņ, 29. septembrī, 16.00 stuņdēs Daugovpiļs Marka Rotko muokslys centrā, iz prīšku – Rotko muzejā, sūpluok muokslinīka Marka Rotko originalu ekspozicejai tiks atkluota kruojuma izstuode “Nr. 2 [Bez nosaukuma]”. Kruojuma izstuodei izvālāti muokslys dorbi, kas[...]
19:00 Aijis Rimšys pīminis koncerts “Z... @ Latgolys viestnīceiba "Gors"
Aijis Rimšys pīminis koncerts “Z... @ Latgolys viestnīceiba "Gors"
Sep 29 @ 19:00 – 21:00
Latgolys rūženis, dzīduotuojis i dzīšmu autoris Aijis Rimšys myusu vydā nav jau ostoņpadsmyt godu, tok juos dzīsmis dzeivoj i skaņ. Desmit muzykalajūs godūs – deveni dzīšmu albumi! Taids ir montuojums, kurū mums pamatuse Aija Rimša,[...]